Држава Град Населба Од

Закуп Продажба
Тип на објект
m2
(
мин
)
m2
(
макс
)
Цена
(
макс
)
EUR
Ексклузивни понуди
кон оглас
веб страна
Спонзорирани огласи
Isklucivo za izdavanje Deloven prosto

Izdavam Deloven prostor Vo deloven Objekt moze da bide poveke namenski(cel kat so sopstven vlez i Lift direktno vo nego)i toa za :Kancalarii /klinik...
Локација Скопје, Кисела вода
Површина 350 m2
0 €
Тип Деловен простор Населба Кисела вода Површина 350 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
Продавам-менувам стан за помал

Продавам стан или менувам за помал, на 2кат од6 ката,се продава и со вградена кујна и плакари,поставеност -југоисток,има подрум 6м2,во близината сите...
Локација Скопје, Ново лисиче
Површина 80 m2
75.000 €
Тип Стан Населба Ново лисиче Површина 80 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 75000 €
Продажба на куќа во Брач

ВО ХРВАТСКА НА БРАЧ, НА ПРВА ЛИНИЈА 30М ОД ПЛАЖА. КУЌА/АПАРТМАНИ(можност за продажба на цела куќа или одделни апартмани во куќата). Куќата е модерно...
Локација Скопје, Центар
Површина 156 m2
0 €
Тип Куќа Населба Центар Површина 156 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
Најнови огласи
18.01.2017
Deloven Prostor 50m2 za posiroka name

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ДОКУМЕНТИ СО ИМОТЕН ЛИСТ ЗА БИЛО КАКВА НАМЕНА ПРОСТОРОТ Е 50м2 И МОЖЕ ДА СЕ ПРЕГРАДУВА СЕ НАОЃА ВО ДРАЧЕВО НА ДОСТА ПРОМЕТНА УЛИЦА ДОГОВОР ЗА ЦЕНАТА ПО ВИДУВАЊЕ НА ПРОСТОРОТ
Локација Скопје, Драчево | Површина 50 m2
160 €
Тип Деловен простор Населба Драчево Површина 50 m2 Месечна цена 160 €
Продажна цена 0 €
17.01.2017
NOV DELOVEN PROSTOR. PLOŠTAD SLOBODA

Skopje strog centar,ekskluzivna lokacija, pozadi Dom na Gradežnici. IZDAVAM KANCELARISKI PROSTOR, dva nova stana. Ednosoben 35m2 i trosoben 75m2. na 2/5kat. Stanovite se eden do drug, možat da se iznajmat zaedno ili poedinečno.Reprezentativna delovno-stambena zgrada so interfon, video nadzor, cent...
Локација Скопје, Центар | Површина 110 m2
7 €
Тип Деловен простор Населба Центар Површина 110 m2 Месечна цена 7 €
Продажна цена 0 €
12.01.2017
Издавам деловен п. во Дебар Маало

Издавам деловен простор во Дебар Маало на ул. Орце Николов бр.99 над Џубокс. Површина од 90м2, 4 соби плус тоалет и голем ходник, парно сопствено на струја(панели. Деловниот простор ке биде слободен од 1ви Март 2017 год .
Локација Скопје, Дебар маало | Површина 90 m2
600 €
Тип Деловен простор Населба Дебар маало Површина 90 m2 Месечна цена 600 €
Продажна цена 0 €
10.01.2017
УБАВ СТАН 80м2 АЕРОДРОМ

Се продава одлично сочуван 3 собен стан, на мирно место, со лесна можност за 4 соби, со парно, без лифт, на 2 кат, со претежно источна ориентација. Вкупно 86м2 од кои: 72м2 простор + 10м2 тераси од кои 8м2 се преградени +4м2 подрум. Влез ходник, дневна со трпезарија и кујна, 2 спални, 1 купатило, 1w...
Локација Скопје, Аеродром | Површина 80 m2
65.000 €
Тип Стан Населба Аеродром Површина 80 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 65000 €
10.01.2017
Стан во Центар Буњаковец

Продавам стан во центар - буњаковец наспроти пазарчето на сама партизанска. Станот е 82м2 станбена површина и 8м2 подрум, тераса и помошни простории. Станот гледа спрема Водно и спрема Скопска Црна Гора. Сменети се врати, прозорци, под, скоро цела електрична и водоводна инсталација, одлична изолациј...
Локација Скопје, Центар | Површина 90 m2
86.000 €
Тип Стан Населба Центар Површина 90 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 86000 €
29.12.2016
Продажба на стан

Станот се наоѓа на 5-спрат од 10.Целосно е реновиран со две спални.Има тераса 2,5 м2 и подрум од 4 м2. напролет е предвидена целосна изолација и фасада на зградата а изведувач е Општина Аеродром.
Локација Скопје, Аеродром | Површина 67 m2
63.000 €
Тип Стан Населба Аеродром Површина 67 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 63000 €