Држава Град Населба Од

Закуп Продажба
Тип на објект
m2
(
мин
)
m2
(
макс
)
Цена
(
макс
)
EUR
Ексклузивни понуди
кон оглас
веб страна
Спонзорирани огласи
Isklucivo za izdavanje Deloven prosto

Izdavam Deloven prostor Vo deloven Objekt moze da bide poveke namenski(cel kat so sopstven vlez i Lift direktno vo nego)i toa za :Kancalarii /klinik...
Локација Скопје, Кисела вода
Површина 350 m2
0 €
Тип Деловен простор Населба Кисела вода Површина 350 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен Простор во строг центар на Скопје мал ринг,со сопствен влез,и убав дел за рекламиранје,Просторот ке биде целосно реновиран,во прилог...
Локација Скопје, Центар
Површина 379 m2
0 €
Тип Деловен простор Населба Центар Површина 379 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
Продавам-менувам стан за помал

Продавам стан или менувам за помал, на 2кат од6 ката,се продава и со вградена кујна и плакари,поставеност -југоисток,има подрум 6м2,во близината сите...
Локација Скопје, Ново лисиче
Површина 80 m2
75.000 €
Тип Стан Населба Ново лисиче Површина 80 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 75000 €
Продажба на куќа во Брач

ВО ХРВАТСКА НА БРАЧ, НА ПРВА ЛИНИЈА 30М ОД ПЛАЖА. КУЌА/АПАРТМАНИ(можност за продажба на цела куќа или одделни апартмани во куќата). Куќата е модерно...
Локација Скопје, Центар
Површина 156 m2
0 €
Тип Куќа Населба Центар Површина 156 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
Најнови огласи
12.10.2016
stanovi vo gradba D. VODNO 30%POPUST

Se prodavaat stanovi vo gradba vo opstina centar staro vodno nasproti drzavna klinika vo uliata na ulica Vladimir Nazor br.21 so lux kvalitet a povolna cena ostanati se uste 5 stana eden 80m2 na visoko prizemje i dva od po 107m2 na vtori i treti kat kako i eden od 63m2 i eden od 44m2 so pogled na vo...
Локација Скопје, Центар | Површина 63 m2
1 €
Тип Стан Населба Центар Површина 63 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 1 €
29.09.2016
Продавам или менувам кука

Продавам итно евтино куќа 100 м2 на два спрата со двор 1000м2 овоштарник, имотен лист на почетокот на Петровец, може замена за стан 075318858
Локација Скопје, Петровец | Површина 100 m2
0 €
Тип Куќа Населба Петровец Површина 100 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
20.09.2016
kuka so plac 540 m2 vo skopje HITNOOO

se prodava kuka so plac od 540 m2 kukata ima 2 sobi + kupatilo greenje struja ima vodovod urbanizirano mesto moznost za investitor ima markica za prizemje 2 spata i potkrovje za gradba na golem objekt kukata ima kompletna dokumentacija kukata i placot se naogaat potocno opstina karpos 5 bulevar ...
Локација Скопје, Момин поток | Површина 540 m2
0 €
Тип Куќа Населба Момин поток Површина 540 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €
6.09.2016
se prodava stan

Se prodava trosoben stan , na pocetok na Novo Lisice kaj katnata garaza ,na 4 sprat od 7 vo vlezot , renoviran , so parno , so lift, ,so cista dokumentacija na istocna strana 54 m2 i plus 10 m2 podrum.
Локација Скопје, Ново лисиче | Површина 54 m2
50.000 €
Тип Стан Населба Ново лисиче Површина 54 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 50000 €
15.08.2016
Се продава двособен стан од 48м2 во Р

Се продава двособен комлетно наместен стан од 48м2 во новата населба Расадник во Кисела Вода. Станот е со ориентација:Спалната е на исток, а дневната и кујната се се на југ. Цена 44 000 евра со можност за договор! Контакт: 077 61 60 78 078 40 88 59
Локација Скопје, Кисела вода | Површина 48 m2
44.000 €
Тип Стан Населба Кисела вода Површина 48 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 44000 €
13.08.2016
Se prodava kuka vo Demir Kapija

Se prodava kuka so dvor vo Demir Kapija. Info na telefon 075 460 130.
Локација Д.Капија, Д.Капија | Површина 110 m2
0 €
Тип Куќа Населба Д.Капија Површина 110 m2 Месечна цена 0 €
Продажна цена 0 €